If you can't beat US join US!

Met grote trots kunnen we aankondigen dat team 1 kampioen is geworden. Met dertien gewonnen wedstrijden en een gelijkspel stonden ze aan het eind van de competitie op een prachtige, welverdiende eerste positie. Wij willen team 1 van harte feliciteren met het behaalde resultaat. Tijdens de derde helft van de laatste speelronde op zaterdag 25 januari is er met een glas champagne getoast op deze mooie prestatie.
                          

Stand na 13 gespeelde wedstrijden:
 
Poulestand van Hoofdklasse - Hoofdklasse, Afd 1
    Punten Gespeeld Winst Gelijk Verlies Wedstrijden Games Punten
1 US 1 78 13 12 1 0 78 - 26 157 - 77 4535 - 3928
2 Hoogkarspel 1 68 13 9 2 2 68 - 36 154 - 87 4629 - 3857
3 Swish 2 68 13 8 1 4 68 - 36 147 - 97 4562 - 4247
4 De Flinters 2 59 13 6 2 5 59 - 45 131 - 106 4357 - 4154
5 Huizen '96 3 53 13 5 3 5 53 - 51 125 - 125 4569 - 4567
6 Matchpoint 2 37 13 3 1 9 37 - 67 96 - 150 4264 - 4691
7 Almere 11 28 13 2 0 11 28 - 76 78 - 163 3970 - 4693
8 Flower Shuttle 2 25 13 1 2 10 25 - 79 75 - 158 3713 - 4462
 

User login

Upcoming Events

Tomorrow

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 22nd

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 24th

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 29th

  1. Free Play & Training (B 1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group B) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group A) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.

      Group A = from 1st class regional upward
      Group B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 31st

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, February 5th

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar