If you can't beat US join US!

Vrijdag 20 december is het weer zover, de jaarlijkse US kerstborrel staat dan voor de deur bij de Amstelcampushal!
Vanaf 22:00 (of wat later voor degenen die nog willen spelen) zullen we genieten van een lekkere alcoholische versnapering begeleid door de door ons meegebrachte culinaire hoogstandjes!

Dit jaar hebben wij gekozen voor een thema, namelijk de foute kersttruien kerstborrel. Iedereen mag zijn lelijkste kersttrui aantrekken. De mooiste lelijke trui wordt beloond met een prijs!

Als je aanhang wil meenemen is die meer dan welkom!

Tot volgende week vrijdag!

Groeten van de Activiteitencommissie.
 

User login

Upcoming Events

Tomorrow

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 22nd

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 24th

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 29th

  1. Free Play & Training (B 1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group B) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group A) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.

      Group A = from 1st class regional upward
      Group B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 31st

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, February 5th

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar