If you can't beat US join US!

Hoewel de competitie nog in volle gang is, zijn de voorbereidingen voor de Open Teamkampioenschappen (OTK) en de Recreanten Teamwedstrijden (RTW) alweer gestart. In deze competitie, die loopt van half februari tot eind april, wordt je team met (maximaal) vijf andere teams in een poule geplaatst, zodat jullie tien wedstrijden te spelen hebben, meestal op weekavonden. De thuiswedstrijden zullen worden gespeeld op de maandagavond. Aan deze competitie zijn inschrijfkosten verbonden van 25 euro per team. 
Wil jij of wil jouw team hieraan meedoen, schrijf je dan niet zelf in (bijgaande documenten zijn slechts ter informatie) maar laat het dan weten uiterlijk op 21 december 2013 via een reply op de mail van Lisette.

User login

Upcoming Events

Tomorrow

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 22nd

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 24th

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 29th

  1. Free Play & Training (B 1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group B) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group A) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.

      Group A = from 1st class regional upward
      Group B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 31st

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, February 5th

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar