If you can't beat US join US!


Badminton Nederland heeft vrijdagmiddag 20 september een gloednieuwe App gelanceerd. In de Toernooi/Competitie App van Badminton Nederland kun je vanaf heden alle competities en toernooien in Nederland bekijken.
De Badminton Nederland Toernooi/Competitie App bevat de volgende items:
 

1. Een overzicht van alle competities en toernooien welke georganiseerd worden door Badminton Nederland en haar verenigingen.
 

2. Een zoekmodule waarop je een toernooi kunt zoeken op de volgende filters:
a. Naam
b. GPS positie
c. Postcode
d. Plaatsnaam
e. Land
f.  Datum
 

3. Per toernooi/competitie kun je alle relevante informatie vinden zoals de deelnemers, het speelschema, de plaatsing en ook is er de mogelijkheid op de organisatie te contacten. Voor de competitie geldt ook dat je de statistieken van de teams en de standen kunt raadplegen.
 

4. Ook is het mogelijk om een speler te zoeken.
 

5. De Top 100 van de Nationale Ranglijst Badminton is via de App te raadplegen.
 

6. Een speler kan met het account voor http://badmintonnederland.toernooi.nl (toernooi.nl) zijn eigen profiel bewerken. Ook zijn hier alle toernooien en competities te vinden waaraan de speler deelneemt of aan deelgenomen heeft.
De komende maanden zal er verder worden gewerkt aan de ontwikkeling van de App. De Toernooi/Competitie App van Badminton Nederland is vanaf nu gratis te downloaden in de App Store en via Google Play.

User login

Upcoming Events

Tomorrow

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 22nd

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 24th

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, January 29th

  1. Free Play & Training (B 1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group B) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group A) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.

      Group A = from 1st class regional upward
      Group B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar

Wednesday, January 31st

  1. Free Play and Training 18:00-21:00
    • Start time: 18:00
    • End time: 21:00
    • Where: Universum, Science Park 306, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts

      18:00F:9
      18:30F:9
      19:00F:9
      19:30F:4 T:5
      20:00F:4T:5
      20:30 F:9
      21:00Drinks in the canteen

      Traininglevel = up until the 4th class regional

    • View this event in Google Calendar

Monday, February 5th

  1. Free Play and Training (A1st) 18:00-23:30
    • Start time: 18:00
    • End time: 23:30
    • Where: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, Amsterdam
    • Tentative court schedule

      F:Free play
      T:Training

      Slot Type of play : # courts
      18:00 F:6
      18:30 F:6
      19:00 F:6
      19:30 F:0 T:6 (Training group A) *
      20:00 F:0 T:6
      20:30 F:0 T:6
      21:00 F:0 T:6 (Training group B) *
      21:30 F:3 T:6
      22:00 F:3 T:6
      22:30 F:9
      23:00 F:9
      23:30 Drinks in the canteen

      * The start times of groups A and B switch weekly.
      A = from 1st class regional upward
      B = up until the 2nd class regional

    • View this event in Google Calendar